.

.

New
500pcs изложба 45 Степен на тензија кодот

500pcs изложба 45 Степен на тензија кодот

DEN 52272.00

Стока
Достапно.


Изложба тензија кодот
1) Апликации : За поврзување на алуминиумски материјали, кои се атрактивни за изложба Саеми, одговара за 45 степен зрак истиснување
2) Материјал : Челик
3) имаме 45 Степен со лево и десно

Детали

Бренд Име:
EXE
Свеж

Избор на клиенти