.

.

New
Висок Квалитет на Природен Рекс Зајакот Крзно Јакни Жените О вратот Дебели Топло Зима Вистински Крзнени Палта Outerwear 2018 Есен Нови Пристигнување

Висок Квалитет на Природен Рекс Зајакот Крзно Јакни Жените О вратот Дебели Топло Зима Вистински Крзнени Палта Outerwear 2018

DEN 4514.00
DEN 8208.00

Стока
Достапно.

*** Големината мерењата се различни помеѓу различни ја красеше брендови,особено меѓу Азија и Европа,ве молиме да се измери вашиот мерење и споредба со под големина на табелата пред да нарачате. *** Лежеше ја красеше рамно на маса и да се измери на мерење,за мерење на големина на табела е надвор параметри на облекувам.Вашиот соодветна големина треба да бидат избрани според вашата фигура мерења, додадете 8 -14 cm на вашиот сопствен биста дебелина. *** Еден инч е за 2.54 СМ (1 инч = 2.54 см,1cm = 0.39 инчен). Има 2-3cm(0.79" - 1.18") грешка надоместок поради прирачник за мерење. Големина на Табела (Единица од CM) Ознака Големина на облека должина градите рамо ракав ткаенината S 72 84 39 43 0 M 73 88 40 44 0 L 74 92 41 45 0 XL 75 96 42 46 0 XXL 76 100 43 47 0 XXXL 77 104 44 48 0 Големина на Табела (Единица од Инчи) Ознака Големина на облека должина градите рамо ракав ткаенината S 28.35 33.07 15.35 16.93 0.00 М 28.74 34.65 15.75 17.32 0.00 L 29.13 36.22 16.14 и делови 17.72 0.00 XL 29.53 37.80 16.54 18.11 0.00 XXL 29.92 39.37 16.93 18.50 0.00 XXXL 30.31 40.94 17.32 18.90 0.00
Добредојдовте на нашата продавница

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Облека Должина:
Медиум
Тип:
Широк-waisted
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Стил:
Повик
Материјал:
рекс зајакот крзно
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
ЗанаетТехника:
Природна Боја
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Дебела Топло Крзно
Број На Модел На:
GT0091
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Крзно
Бренд Име:
Groundnut
Дебелина:
Дебели
Маскирани:
No
Свеж

Избор на клиенти