.

.

New
LVCHI Природни Зајакот се Сврти надолу Зима Тенка Топло Зајакот Крзно Мода Обичните Тенок Bodycon Зајакот Палта Шапка Бела Долга Overcoat

LVCHI Природни Зајакот се Сврти надолу Зима Тенка Топло Зајакот Крзно Мода Обичните Тенок Bodycon Зајакот Палта Шапка Бела

DEN 9807.00
DEN 12258.72

Стока
Достапно.

Бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат.следниве информации за повикување само.сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Објектот Measureed со рака.Ние гарантираме за стилот е исто во слики ,но не исти перформанси на differerce тела, како на модел. внимание : Поради разликата помеѓу различни монитори.
Во шиење, со посебна линија шиење, шиење особено парична казна.Ве молиме контактирајте со нас за да добиете детални informatiomn ако имате некое прашање .
Како Да Се Избере Вистинската Големина? Големината на табелата го покажува надвор од грбот,за најдобар големина,државниот бистата треба да биде 3-8cm поголем отколку што телото биста (на пример,ако вашиот биста е 102,102+4cm=106cm,па на грб биста 106cm е добро за вас )
Ве потсетам : Во прилог на погоре, останатите големина може да се прилагоди
Answer : ___________________________ Note :
1.ова е Азија големина. благодарам на вашето внимание.тоа може да биде и 2-3cm различни. Ве молиме да се разбере.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Зајакот Крзно,Вистинска Кожа,Крзно
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Стил:
Двоен-соочуваат Крзно
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
CP701-V14
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Облека Должина:
Долго
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам Крзно со Шарени Намали
Тип:
Тенок
Декорација:
Џебови
Дебелина:
Тенка
Јака:
Пак надолу Јака
Стил:
Слатка
боја:
Сива/Црна/Розова Боја/Бела/Виолетова
Големина:
S/M/L/XL/XXL
Бродови Од:
Кина Жеџијанг Haining
Дали тоа може да се прилагоди:
Yes
Свеж

Избор на клиенти