.

.

New
LVCHI Зима 2017 Вистинско Крзно Mink Грб Печати Цвет Црна Природно Крзно Каузална Грб на Жените О-Вратот Долг Ракав Кратко Губење Mink Палта

LVCHI Зима 2017 Вистинско Крзно Mink Грб Печати Цвет Црна Природно Крзно Каузална Грб на Жените О-Вратот Долг Ракав Кратко Губење

DEN 76762.00
DEN 95952.00

Стока
Достапно.


Повратни информации : 1. Постојат и други посебни потреби ве молиме оставете белешка во времето на купување за да се олесни на нашите контакт со вас според вашите потреби, да се утврди најбрз курир испратени до вас. Напредни mink ткаенина и концизен за дизајн во мелодија, сите ги одразуваат"помалку е повеќе" моден концепт.Нашата кожа палто во гарантирање на квалитетот и клиентите искуство врз основа од Слободниот поштенски, изразуваме основен бизнис курир DHL, посебни области не може да се користи на курирската служба DHL или бизнис курир(Лажни крзно и некои жени е шамија, исто така, има стандарден образец, но не DHL бизнис курир, ве молиме внимателно да ги прочитате по купувањето. Прво на сите, ние треба да одберам на квалитетот на целата кожа, кожа за суровини и материјали, а потоа користете специјален нож за да се сечат во ленти, а потоа на посебна линија на облека на целата територија на основна рамка, а потоа, по број на сложени процеси да се справи со крзно Крои, многу одзема време(Ние сме убедени дека нашите облека немаат проблеми со квалитетот). Доставува негативна повратна информација не е доцна ако проблемот не е решен. ние ќе ви одговори во 5 часа поради времето разликата меѓу нас. Ако сезона, постојат голем број на стари клиенти ќе се врати да patronize нас, и рачно изработени причини, ќе се направи чека подолго, толку сме подготвени однапред за нов капут, за секој да разбере однапред да се олесни процесот на купување.

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
YX921b
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Материјал:
Вистинска Кожа,Крзно,Mink Крзно
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Дебела Топло Крзно
Тип:
Тенок
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам
Декорација:
Крзно
Облека Должина:
Краток
Шаблон Тип:
Флорални
Маскирани:
No
боја:
Црна
Погоден Сезона:
Зима
Големина:
S/M/L/XL/XXL/XXXL
style2:
Streetwear/Европски и Американски стил
Должина:
Short
Години:
2017 Нов Стил
Нашата Продавница:
LVCHI жените крзно продавница
Sleeve:
Долг Ракав
Јака Стил :
О Деколте
красат:
print/Цвет
Свеж

Избор на клиенти