.

.

New
LVCHI Шарени Мода Отвори Бод Mink Крзнени Палта 2017 Зима и Топло, Крзно О Јака Целосна Замервам Дами Улица Mink Фокс Грб Плус Големина

LVCHI Шарени Мода Отвори Бод Mink Крзнени Палта 2017 Зима и Топло, Крзно О Јака Целосна Замервам Дами Улица Mink Фокс Грб Плус

DEN 24636.00
DEN 30794.88

Стока
Достапно.

Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат.сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.ние ќе бидеме нека сте задоволни
Ве потсетам : Во прилог на погоре, останатите големина може да се прилагоди
Answer : ___________________________ Note :
1.Не се однесуваат на S/M/L едноставно ве Молиме да ја потврдите вашата големина пред да купите .следниве информации за повикување само. Ве молиме да се разбере.Ние гарантираме за стилот е исто во слики ,но не исти перформанси на differerce тела, како на модел.Објектот Measureed со рака. благодарам на вашето внимание.Нашите производи може да се прилагоди било која големина и било која боја .
Fashion &Убава О Деколте, Секси и со Кратка Покаже На Домот Вратот На Женска
Дизајнот На Buttom : Крзно Ги Красат Покаже На Грб Контура
Дизајнот На Детали : Додадете Повеќе Топло На Ладно Зима
Суровини од Нордискиот регион, е познатиот high-end mink потекло.Ве молиме контактирајте со нас за да добиете детални informatiomn ако имате некое прашање .
Во шиење, со посебна линија шиење, шиење особено парична казна.
Почитувани Cusomer пријатели .тоа може да биде и 2-3cm различни.ова е Азија големина.
Mink технологија на обработка за "нож", е да се намали на mink во мали
прст широка лента, а потоа и во шиење. внимание : Поради разликата помеѓу различни монитори.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Стил:
Бохемски
Облека Должина:
Медиум
Јака:
О Деколте
Стил:
Моден Тенок Крзно
Sleeve Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Отворете Бод
Тип:
Тенок
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам
Материјал:
Крзно,Mink Крзно
Декорација:
Џебови
Дебелина:
Тенка
Број На Модел На:
CP623-V25
Sleeve Должина(cm):
Половина
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
шарени
боја:
шарени
Големина:
S/M/L/XL/XXL
Грб Тип:
Моден Mink Грб
Свеж

Избор на клиенти