.

.

New
LVCHI Сива Зимски Палта на Жените да се Задржи Топло Улица Стил Вест Midi Вистински Сребро Фокс Крзнено Палто Со Капа Крзно Вест 2017 Жените Фокс Крзно

LVCHI Сива Зимски Палта на Жените да се Задржи Топло Улица Стил Вест Midi Вистински Сребро Фокс Крзнено Палто Со Капа Крзно Вест

DEN 33062.00
DEN 41328.00

Стока
Достапно.


Големина на табела
Големина
Биста
Sleeve
Рамо
Должина
CM
CM
CM
CM
S
_
_
_
_
М
100
58
_
60
L
104
60
_
62
XL
108
62
_
64
XXL
_
_
_
_
Плочка мерење : можеби имаат 1 3cm отстапување
Други големина,Ние може да се направи соодветна големина за вас,ве Молиме контактирајте со нас.
Како светлина или да прикаже разликите lasd да се прикаже ќе бидат различни ,на dollowing слика за повикување само,
и на крајот да преовладуваат во вид, ве молиме да се разбере.
Како Да Се Избере Вистинската Големина? Големината на табелата го покажува надвор од грбот,за најдобар големина,државниот бистата треба да биде 6-12cm поголем отколку што
телото биста (на пример,ако вашиот биста е 108,110+8cm=118cm,па на грб биста 118cm е добро за вас )
Висок квалитет сребро фокс крзно И Многу топло За вас

Рака топло дизајн
Суровини од Нордискиот регион, е познатиот high-end mink потекло.
Mink технологија на обработка за "нож", е да се намали на mink во мали
прст широка лента, а потоа и во шиење.
Во шиење, со посебна линија шиење, шиење особено парична казна.

Детали

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Облека Должина:
Медиум
Тип:
Широк-waisted
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Јака:
Со Крзно Хауба
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Материјал:
Вистинска Кожа,Крзно,Fox Крзно
Број На Модел На:
Z-1771901
Стил:
Дебела Топло Крзно
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Декорација:
Џебови
Дебелина:
Дебели
боја:
Природни Сребро Фокс Боја
Бродови Од:
Џија xing zhe џијанг кина
Времето на изработка:
10 до 20 дена
Големина:
All Code/Can be customized
Други Стил:
Мода/Streetwear
Свеж

Избор на клиенти