.

.

New
Година Зимски Крзно Waistcoat Женски 5 Бои Плетени Вистински Зајакот Крзнени Елеци Со Raccoon Крзно Скратува Tassels Зимско Крзно Gilet Жени

Година Зимски Крзно Waistcoat Женски 5 Бои Плетени Вистински Зајакот Крзнени Елеци Со Raccoon Крзно Скратува Tassels Зимско

DEN 4444.80

Стока
Достапно.


waistcoat женски крзнени елеци зајакот крзнени елеци зимско крзно gilet жени
Реден Број : YC1051
Точка Име : 2016 Година Зимски Крзно Waistcoat Женски 5 Бои Плетени Вистински Зајакот Крзнени Елеци Со Raccoon Крзно Скратува Tassels Зимско Крзно Gilet Жени
Материјал : зајакот крзно raccoon куче крзно
Боја : 5 бои ( други бои се во ред )
Големина : S-3 XL ( ако ви е потребен поголем големина ве молиме ги споделите со нас )
Чувствувам : топло мека
Пакет : opp торби и картонска кутија
Големина Информации
Големина
Должина ( cm )
со tassels Биста Големина ( cm ) Рамо ( cm ) Ракав ( cm ) S 59 88 / / M 60 92 / Л 61 96 / / XL 62 100 / / XXL 63 104 / /
1 cm = 0.39 инчи постојат 2-3 cm грешка, бидејќи на различни мерења.
Напомена : 1.Ние сме фабрика директно на продажба, добар квалитет и трговија на големо цена, само за позитивни повратни информации. 2.Било која големина или боја се достапни. 3.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил или да ни оставите порака подолу на оваа страна, ние ќе ви одговори во рок од неколку часа.

Детали

Големина:
S Bust Size 88 cm, M Bust Size 92 cm, L Bust Size 96 cm, XL Bust Size 100 cm, XXL Bust Size 104 cm, 3XL Bust Size 108 cm
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Облека Должина:
Редовни
Затворање Тип:
Еден Гради
Маскирани:
No
Јака:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Крзно
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Тенок
ЗанаетТехника:
Плетени
Материјал:
Крзно,Зајакот Крзно,Raccoon Куче Крзно
Стил:
Дебела Топло Крзно
Дебелина:
Дебели
Број На Модел На:
YC1051
Методи На Продажба:
трговија на големо и мало
Точка име :
Waistcoat Женски Плетени Вистински Зајакот Крзнени Елеци Зимско Крзно Gilet Жени
Материјал:
зајакот крзно raccoon куче крзно
Се чувствувам:
топло мека
боја:
5 бои
Големина:
S-3XL
Стил:
плетени зајакот крзно
вест жени:
зимско крзно gilet
сплетам вистински крзнени елеци:
зајакот крзнени елеци
крзнени елеци:
waistcoat женски
Свеж

Избор на клиенти