.

.

New
LVCHI прилагодено Крзно дами мода Одговараат на стилот mink палта Mink Крзно одговараат Јака Mink крзнено палто од природно крзно формална облека

LVCHI прилагодено Крзно дами мода Одговараат на стилот mink палта Mink Крзно одговараат Јака Mink крзнено палто од природно крзно

DEN 87898.00
DEN 109872.00

Стока
Достапно.


1. Внимание : Поради разликата помеѓу различни монитори.сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е исто во слики ,но не исти перформанси на differerce тела, како на модел. благодарам на вашето внимание.
2. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме да се разбере. Бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат.

Детали

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тип:
здолниште
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Вистинска Кожа,Крзно,Mink Крзно
Затворање Тип:
Еден Гради
Стил:
Двоен-соочуваат Крзно
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
Со Крзно Трим
Број На Модел На:
2016-10-8-004
Шаблон Тип:
Цврста
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам
Декорација:
Крзно
Стил:
Формално
Маскирани:
No
Облека Должина:
X-Долго
боја:
Бело/Црвено/Deep Blue
Сезоната:
Зима
Година:
2016 година
Дали тоа може да се прилагоди:
Да,ние може да се направи соодветна големина за вас
Големина:
M/L/XL
Outerwear Тип:
Вистински крзно/увоз крзно
overcoat стил:
Едноставен/Солидна жените туника/одговараат на стилот
Грб крзно одделение:
одделение А
Свеж

Избор на клиенти