.

.

New
2017 Луксузни Дами Вистински Сребро Фокс Крзно Вест Waistcoat Женски Gilet Зима Жените Крзно Outerwear Грб Јакна VK1008

2017 Луксузни Дами Вистински Сребро Фокс Крзно Вест Waistcoat Женски Gilet Зима Жените Крзно Outerwear Грб Јакна VK1008

DEN 15239.00
DEN 28752.00

Стока
Достапно.


големина информации
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .
Големина S M L XL XXL Должина 73 CM 73 CM 73 CM 74 CM 75СМ Биста 88 CM 92 CM 96 CM 100 CM 104 CM Рамо Ширина 39 CM 40 CM 41 CM 42 CM 42 CM

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Јака:
О Деколте
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Бренд Име:
Topfurmall
Број На Модел На:
VK1008
Затворање Тип:
Еден Гради
Стил:
Моден Тенок Крзно
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Тип:
Тенок
Материјал:
Крзно,Fox Крзно
Декорација:
Џебови
ЗанаетТехника:
Мал Дел Од
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Маскирани:
No
Свеж

Избор на клиенти