.

.

New
Дама Вистински Печатени Зајакот Крзнено Палто со Raccoon Крзно Јака 3/4 Ракави Зимски Жените Крзно Outerwear Палта Дама Облека 0981

Дама Вистински Печатени Зајакот Крзнено Палто со Raccoon Крзно Јака 3/4 Ракави Зимски Жените Крзно Outerwear Палта Дама Облека

DEN 8624.00
DEN 16272.00

Стока
Достапно.


големина информации
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .
Големина S M L XL Должина 76 CM 77 CM 78 CM 79 CM Биста 88 CM 92 M 96 CM 100 CM Рамо 38 CM 39 CM 40 CM 41 CM Ракав 47 CM 48 CM 49 CM 50 CM

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Јака:
О Деколте
Материјал:
Зајакот Крзно,Raccoon Куче Кожа,Крзно
Стил:
Комбинација Крзно
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Бренд Име:
Topfurmall
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Долго
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам Крзно со Шарени Намали
Тип:
Тенок
Декорација:
Џебови
Број На Модел На:
VK0981
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Свеж

Избор на клиенти