.

.

New
Автомобил стил Вратата Говорникот Дизајн на Ентериер Украси Декорација 3D ротирачки звучник за Мерцедес-Бенц S КЛАСА W222 (-2017)

Автомобил стил Вратата Говорникот Дизајн на Ентериер Украси Декорација 3D ротирачки звучник за Мерцедес-Бенц S КЛАСА W222 (-2017)

DEN 25701.00
DEN 27936.00

Стока
Достапно.

Автомобил стил Вратата Говорникот Дизајн на Ентериер Украси Декорација 3 D ротирачки висока гласен звучник за Мерцедес-Бенц S КЛАСА W222 (2016-2017) *Автомобил стил Вратата Говорникот Дизајн на Ентериер Украси Декорација 3 D ротирачки treble Звучник со висок силен звучник * Нова 3 D ротирачки treble аудио систем за Мерцедес-Бенц * Оригиналниот жица темперамент и plug компатибилност, не треба да се намали било жица * Контрола : усвојување Maybach контрола на протоколот од фабричките,звук ротација синхронизација,Нема програмски потребни * Осветлување : Синхронизирате боја на оригиналниот автомобил. 64 видови на бои на повеќето. * Инсталација : lossless инсталација,не destory автомобил оригинални кабел,Plug-in за инсталација
>>Материјал слика

Детали

Тип На Објект:
Јазик
Автомобил Направи:
За Мерцедес-Бенц
Бренд Име:
LeeSpring
Објектот Големина:
36*24*24
Име На Модел:
CZL-3D-360
Специјални Функции:
Новата 3D ротирачки treble аудио систем за Мерцедес-Бенц
Материјал Тип:
ABS+Метал
Напон:
12V
Објектот Тежина:
3kg
Говорници Видови:
Високотонци
Боја Име:
Црна
Свеж

Избор на клиенти