.

.

New
FEDONAS 2018 Елегантни Сандали Женска Отсечени Вистинска Кожа Буци Плоштадот Пета Гладијатор Рим Глуждот Рака Сандали Чевли Жена

FEDONAS 2018 Елегантни Сандали Женска Отсечени Вистинска Кожа Буци Плоштадот Пета Гладијатор Рим Глуждот Рака Сандали Чевли Жена

DEN 1909.00
DEN 3672.00

Стока
Достапно.


Детали

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Шаблон Тип:
Мешани Бои
Insole Материјал:
PU
Број На Модел На:
XUEZI830
Моден Елемент:
Тока
Стил:
Моден
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Затворање Тип:
Тока Рака
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Назад Контра Тип:
Назад Рака
Платформа Висина:
0-3cm
Повод:
Партија
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Пета Тип:
Hoof Потпетици
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Бренд Име:
FEDONAS
Сандала Тип:
Глуждот Рака
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Горниот Материјали:
Кравја Кожа
Внатре материјали:
pu
Високи потпетици:
7m
Стил:
пумпи/сандали
Свеж

Избор на клиенти