.

.

New
Виолончело antiskid затка Виолончело додатоци стојат цврсто дрво

Виолончело antiskid затка Виолончело додатоци стојат цврсто дрво

DEN 634.00
DEN 974.40

Стока
Достапно.


Ние сме Бејтс Музика, ние сме професионални за музички инструмент, и ние ќе ги подобриме нашите производи и услугата за да биде подобро.Ве молиме да ни ме преку "МОЈОТ ПОРАКИ" или "Прашајте го Продавачот Прашања" ако имате било какви прашања во врска со нашата оглас или вашето купување.Доколку ви се допаѓа нашата предмети , ве молиме да ни даде Пет ѕвездички на повратни информации, и нека другите уживаат во тоа премногу.
Ве молиме да се увери на шопинг во нашата Бејтс Music store и уживајте!!! Виолончело antiskid затка Виолончело додатоци стојат цврсто дрво
1. Откако ќе го испрати пакетот и осигурете се дека не ја добиете вашата пакети, ние ќе ви ги даде сите наплата.com, откако ќе ја прими стоката, Aliexpress.Бродот време зависи од купувачот царинење време или други фактори како времето или местото на дестинација. Можете да го направите уплатата за вашата нарачка од страна на Кредитна Картичка, Пари Booker, Пари Грам, Банката T/T, Western Union, итн. Ако производот што го добив имате било какви проблеми , ве молиме пишете ни маил или да ни оставите порака, пред да се даде спор или негативни повратни информации, па можеме да се справиме со тоа што е можно побрзо и поефикасно. Значи, ова е безбедно ЗАЧУВАМ УСЛУГА.
Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој кој има заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек.Нормално време на испорака со различни изразат компанија.

Детали

Број На Модел На:
виолончело antiskid затка МА-52B
ГОРНИОТ МАТЕРИЈАЛ:
виолончело antiskid затка
Лицето Материјал:
виолончело antiskid затка
Големина:
cello antiskid stopper
Fingerboard Материјал:
виолончело antiskid затка
Назад / Страна Материјал:
виолончело antiskid затка
Лак Материјал:
виолончело antiskid затка
Свеж

Избор на клиенти