.

.

New
High-end Професионален Дух Лак Виолина Природно Сушено Ленти Јавор Занаетчиски Антички Violino TONGLING Бренд

High-end Професионален Дух Лак Виолина Природно Сушено Ленти Јавор Занаетчиски Антички Violino TONGLING Бренд

DEN 28771.00
DEN 31968.00

Стока
Достапно.


Добредојдовте во посета на нашата продавница!
Производ Функција Бренд : TONGLING Модел : TL005-1 C Панел Материјал : Природно сушено 20 години spruce Назад/Страна Плоча : Природно сушено 20 години ленти јавор Fingerboard : Високо-одделение Абонос Tailpiece : Високо-одделение Абонос Штипки : Високо-одделение Абонос Лак : Бразил дрво Случај : Правоаголни случај Боја : Narural Мрачно Боја : Занаетчиски дух Лак Големина : 3/4 4/4
Пакет Листа
1*Виолина Лак; 1*Рамо Одмор; 1*Колофон; 1*рачно изработени Виолина; 1*Исклучете; 1*Триаголник Случај; 4*виолина Жици; 1*бришејќи Крпа.

Детали

Големина:
4/4
Назад / Страна Материјал:
Јавор
Број На Модел На:
TL005-1C
Fingerboard Материјал:
Абонос
Бренд Име:
SevenAngel
ГОРНИОТ МАТЕРИЈАЛ:
Spruce
Лак Материјал:
Бразил Дрво
Лицето Материјал:
Spruce
Tailpiece Материјал:
Абонос
Големина:
3/4 4/4
Свеж

Избор на клиенти