.

.

New
4/4 Нови 5 string Електрични Акустична Виолина Цврсто Дрво Убав Звук

4/4 Нови 5 string Електрични Акустична Виолина Цврсто Дрво Убав Звук

DEN 5882.00
DEN 6192.00

Стока
Достапно.


Голема Џек електричен систем напојува со AMP
Услуга :
Враќање/Поврат Прифати
Враќање заштита
Гаранција : 1 година
Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Висок Квалитет на Електрична Систем, Производство на Убав звук
Абонос Fingerboard и Штипки,Цврсто дрво Брадата Одмор, Убав квалитет трајни Tailpiece
Малиот џек (1/8")Молчи Електричен Систем Вклучуваат :
Молчи Електричен Систем Напојува од Страна на 9-V батерија
1/4" за 1/8" Џек кабел , Можете да се поврзете со најпопуларните ЗАСИЛУВАЧ,
Може да се поврзат Слушалки .
Про-Делукс Трајни Кадифен Наредени Најлон Опфатени Тешко Школка Случај со Ранец Ремени & Патент Џеб
Абонос Frogged Лак Со Мајката на Бисер Пломба & Unbleached Вистински монголски коњски влакна
Убав Квалитет Колофон Торта.
Што може да Обезбеди Различни модели и бои делови,ве Молиме да ми кажете на вашата одлука. Може да се игра со приклучок за слушалки. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Приклучок за слушалки, ПОМОШЕН кабел & 9 V Alkaine Батеријата
Голема Џек (1/4") Електричен Систем Вклучуваат :
1/4" Џек кабел , Можете да се поврзете со најпопуларните ЗАСИЛУВАЧ,
Про-Делукс Трајни Кадифен Наредени Најлон Опфатени Тешко Школка Случај со Ранец Ремени & Патент Џеб
Абонос Frogged Лак Со Мајката на Бисер Пломба & Unbleached Вистински монголски коњски влакна
Убав Квалитет Колофон Торта.

Детали

Бренд Име:
yinfente
Лак Материјал:
Бразил Дрво
Големина:
4/4
Fingerboard Материјал:
Абонос
Tailpiece Материјал:
Темно Дрво
Број На Модел На:
6
ГОРНИОТ МАТЕРИЈАЛ:
Јавор
Лицето Материјал:
тешко дрво
Назад / Страна Материјал:
Цврсто Дрво
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти