.

.

New
1 Сет на Fisheye Inlayed Абонос Виолина Tailpiece Штипки Брадата Остатокот Drawplates Knob Endpin Штипки Виолина Додатоци 3/4 4/4 1/2 1/4

1 Сет на Fisheye Inlayed Абонос Виолина Tailpiece Штипки Брадата Остатокот Drawplates Knob Endpin Штипки Виолина Додатоци 3/4

DEN 691.00
DEN 767.52

Стока
Достапно.


Карактеристики : Направен од абонос Наменета за 1/8 1/4 1/2 3/4 4/4 виолина.
Пакет Листата : Како се покаже Забелешка : ве Молиме да ни остават порака на Големината ќе се одлучи кога ќе ги нарачате тоа, во спротивно ние ќе испратиме големина 4/4 .

Детали

боја:
4 4, 3 4, 1 2, 1 4
Број На Модел На:
TLA001
Употреба:
Виолина Употреба
Свеж

Избор на клиенти