.

.

New
Целосна 4/4 Големина на Дијамантски Јаглерод Влакна Виолина Лак Мелодија на Ѕвонење Голема Еластичност и Цврстина MELLOR Професионално Ниво P1

Целосна 4/4 Големина на Дијамантски Јаглерод Влакна Виолина Лак Мелодија на Ѕвонење Голема Еластичност и Цврстина MELLOR Професионално

DEN 4140.00
DEN 5520.00

Стока
Достапно.


Бидејќи објектот направен од страна на страна, па тежина, должина и други делови може да имаат малку поинаква.com) ЕМС 6-14 работни дена.html), може да се користи на други превозот метод за замена на метод за вашиот избран.
ТНТ 3~8 работни дена. Само за побезбеден цел. Ние ќе одговор во прв пат и како и детални одговори, колку што можеме. Или 5% попуст на вашето следно купување. Ние ќе го означи објектот како Подарок или Примерок и го пријават помалку US20 на превозот сметка.
14 дена, враќање или повраток гарантирањето, по точка пристигна. Но состојбата happend е помалку отколку повеќето други бренд лакови. 3% одложување попуст. Ако нашите предмет или услуга може да не добиеш Позитивен Фидбек и ★★★★ + , може ли да ве молиме контактирајте со нас да ни даде шанса да се подобри? Однапред ви благодариме!
. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја. Ако имате ПРОБЛЕМ откако ќе се купи, само Контактирајте Сега . Жабата и завртка се украсени со природни abalone школка, така што моделот на секој дел е различно, но сите од нив се прекрасни и Во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински.
За било каква загриженост пред да ја купите, ве молиме да не се двоумела да Контакт Сега . Ви благодариме за разбирањето! Како што знаете, на влакната на поклон се лесно расипливи дел. Ако објектот пристигна задоцнување, ве молиме порака нас и понудата на вашиот Paypal сметка, ние ќе ја испрати на износот за вас.

Детали

Број На Модел На:
Mellor ПР. P1
Употреба:
Виолина Употреба
Бренд Име:
MELLOR
Големина:
4/4 (approx. 74.5cm)
Стап Материјал:
Дијамантски Јаглерод Влакна
Тежина:
Approx. 61g
UPC:
612032519568
Стап Форма:
КРУГ
Приклучоци:
Никел Сребро.
жаба:
Абонос со Класични Очи
Изработка:
Рачно Изработени
Свеж

Избор на клиенти