.

.

New
Посебни Кралица на Срцата Карти за Играње Парови Може да Кулер Свадба Материјали Пијалоци и пијалоци Изолатори Партија Услуги Може да Носителот

Посебни Кралица на Срцата Карти за Играње Парови Може да Кулер Свадба Материјали Пијалоци и пијалоци Изолатори Партија Услуги

DEN 302.00
DEN 335.52

Стока
Достапно.


** Ангажирање Подароци. 1 neoprene може да ладилници сигурни да се направи на невестата и младоженецот многу среќен. На овој блог и нејзиниот подарок ќе биде голема радост на невестата и младоженецот за нивниот голем ден! Добивање ангажиран е многу возбудливо време, и овие може да ладилници може да додадете уште повеќе excitment да се живее од иднината на Г-дин и Г-ѓа Тие ќе ги имаат овие да ги задржат своите ладни пијалоци, додека тие планираат својата свадба и имаат диплома и bachelorrette партии
**Парови На Подароци. Одличен подарок за било кој пар. Дури би можеле да бидат свадба годишнината подарок! Ова работи за младенците цел, но, исто така, се работи за тоа дека "старата во брак неколку" и секој помеѓу. Ако знаете 2 луѓе кои љубов едни со други многу и се слави дека љубовта, да им помогне да го прослават со овие прекрасни Г-дин и Г-ѓа Може да Ладилници.
**Свадба Подароци. Еден од најдобрите свадба годишнината подароци можете да го најдете во многу разумна цена. Тие дури и може да го донесе на меден месец!
**Годишнината Подароци. Овие може да ладилници направи одличен подарок за било кој пар слави уште една година заедно.
**Се сеќавам..Убавината е во окото на пиво држачот. Се овие денес за голем неговата и нејзината подарок!
**Големина на : 6.3*10.5*3.5 мм
**Оставете кориснички имиња и датумот кога одјавувањето
Пакет : 1 прилагодено може да кулер

Детали

Тип:
Кофи, Ладилници & Носители
Кофи, Ладилници & Тип На Носители:
Вино Ладилници & Chillers
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ,ФДУ
Материјал:
neoprene
боја:
МИКС боја како слика
Големина:
6.3*10.5*3.5mm
Шема:
Прилагодено Дизајн
Обичај:
Имињата&Посебни датум
Пакување:
Може Да Се Кулер
Материјал:
neoprene
Свеж

Избор на клиенти