.

.

New
110x12x22.23-15.88 мм ладно притиснете континуирано rim дијамант виде ножот за плочки,керамички,и мермер

110x12x22.23-15.88 мм ладно притиснете континуирано rim дијамант виде ножот за плочки,керамички,и мермер

DEN 664.32

Стока
Достапно.


Детали

По завршувањето:
Бела
Број на Компјутери:
1 Компјутер
DIY Материјали:
Облицовка
Бренд Име:
HKUQ
is_customized:
Yes
Сечилото Материјал:
дијамант
Сечилото Тип:
Дијамант Ножеви
Број На Модел На:
турбо виде ножот
Големина:
110x12x22.23-15.88mm
Свеж

Избор на клиенти