.

.

New
125x10x22.23-15.88 мм ласерски заварени сегмент дијамант виде ножот за тули, гранит,мермер и бетон. БЕСПЛАТЕН превозот

125x10x22.23-15.88 мм ласерски заварени сегмент дијамант виде ножот за тули, гранит,мермер и бетон. БЕСПЛАТЕН превозот

DEN 1345.92

Стока
Достапно.

Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.00 /многу
10 парчиња / многу
4.
Дијамант видов ножеви
5 инчен дијаметар
создаден големина : 7/8" 22. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.24x10/11x15mm US$ 173.Долг живот и стабилни перформанси
2. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.88 мм ласерски заварени сегментирано дијамант виде ножот за тули,гранит,мермер и конкретни СУВА НАМАЛИ
тревите за конкретни
кружни пили ножеви за гранит
гранит виде ножот
хардвер алатки
многу брзо сечење и многу долго сечење живот.00 /многу
20 парчиња / многу
4.00 /многу
20 парчиња / многу
5'x20x22. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Производство на сите видови на спецификации
5.Добро сечење резултат и висока ефикасност
3.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.

Детали

Големина:
125x10x22.23-15.88mm
По завршувањето:
Бела
Број на Компјутери:
1 Компјутер
DIY Материјали:
Облицовка
Бренд Име:
HKUQ
is_customized:
Yes
Сечилото Материјал:
дијамант
Сечилото Тип:
Дијамант Ножеви
Број На Модел На:
турбо виде ножот
Свеж

Избор на клиенти