.

.

New
110x15x22.23-15.88 мм ладно притиснете сегмент дијамант виде ножот за гранит,мермер,малтер и тули

110x15x22.23-15.88 мм ладно притиснете сегмент дијамант виде ножот за гранит,мермер,малтер и тули

DEN 2764.80

Стока
Достапно.

Секој пакет според клиенти
6. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот .
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Прифати мала количина на налози
Ние ги доставуваме дијамант виде ножот : сегментирано,континуирано,турбо,турбо-бран,топло-гмечи,лемење,ласерски,мелење тркала,дијамант сегменти.3 инчен дијаметар
создаден големина : 22. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.Долг живот и стабилни перформанси
2.23 мм,7/8"
адаптер : 7/8"-5/8"
Ладно притиснете
Остар
1.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.

Детали

Број на Компјутери:
6 компјутери
По завршувањето:
Бела
Големина:
110x15x22.23-15.88mm
DIY Материјали:
Облицовка
Бренд Име:
HKUQ
is_customized:
Yes
Сечилото Материјал:
дијамант
Сечилото Тип:
Дијамант Ножеви
Број На Модел На:
турбо виде ножот
Свеж

Избор на клиенти