.

.

New
10 TCT Виде Ножот за Сечење Боја-обложена Челична Плочка 254*25.4 mm*120T

10 TCT Виде Ножот за Сечење Боја-обложена Челична Плочка 254*25.4 mm*120T

DEN 11184.00

Стока
Достапно.


Има некои разлики помеѓу Среден квалитет видов и Низок квалитет видов. Кука Aangle : 0 ~ -7 степен. Паралелно : 0. Ние ќе испраќање нарачаните производи во рок од 1~2 недели кога вашата уплата се пренесува преку Aliexpress систем за ревизија; ако имаш било какви посебни барања / прашања на нарачаните производи, ве молиме контактирајте со продавачот пред исплата. Понатаму, за да се избегне царинската освојување на производи што се должи на ниското ниво на декларираната вредност, ние би сакале да се прогласи за вистинската вредност на нарачаните производи и време на испорака.
Технички параметар е како што следи :
1. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Посебна Забелешка : Ако купувачи од Бразил, ве молиме да ги доставите вашите ДДВ / Даночен број (CNPJ или CPF); Ако купувачи од руската Федерација, ве молиме наведете вашето име и презиме; Ако купувачи од Германија или други земји на ЕУ, ќе е подобро да им обезбеди на вашите EORI број; во спротивно, нарачаните производи не може да бидат доставени до вас.5 кг (Среден квалитет), 4kg (Низок квалитет)
7.
Тоа зависи од Кобалт и Никел легиран состав во сегмент, како и процент на Јаглерод. Ова е многу важно како тоа ќе ни помогне да ги подобриме нашите услуги и да служат подобро за вашиот следен пат.4 mm*120 T, US$ 46.4 mm*52 T, US$ 15. Совети квалитет и Одделение.
Основни : 65 Mn, Високо-јаглероден челик, таа ги исполнува меѓународните стандарди. Физички & Хемиски својства на челик Празно. Мазна : 80 ~ 100
8. Ви посакувам среќен шопинг со нас. Прашање : 6.
Имаме вкупно 7 различни оценки, и ние ќе го произведува според апликација & цена.4 mm*40 T~120 T
Ниво : Општа Намена Сечење
Опција (1) : 254mm*25.

Детали

Надворешниот Дијаметар:
250mm
Број На Модел На:
TCBS
Сечилото Тип:
Кружни Пили Ножеви
is_customized:
Yes
По завршувањето:
Други
Број на Компјутери:
5 компјутери
Големина:
10 inch
DIY Материјали:
Металугрија
Сечилото Материјал:
Други
Примена:
тоа може да се користи за сечење на тенки железо лист
Основни Материјал:
Челик
Совети Тип:
ATB
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти