.

.

New
8 TCT Кружни пили Ножеви за Општи Сечење Алуминиум 200mm*60T ATB Совети

8 TCT Кружни пили Ножеви за Општи Сечење Алуминиум 200mm*60T ATB Совети

DEN 4272.00

Стока
Достапно.


Детали

Надворешниот Дијаметар:
200mm
Големина:
8 inch
Сечилото Тип:
Кружни Пили Ножеви
Број на Компјутери:
10 Компјутери
is_customized:
Yes
По завршувањето:
Други
Број На Модел На:
TCBA0200
DIY Материјали:
Металугрија
Сечилото Материјал:
Други
Примена:
сечење на алуминиум
Основни материјал:
Јаглероден Челик
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти