.

.

New
20PCS CNBTR 20x40mm Сребро Универзална Нерѓосувачки Челик Осцилирачки Виде Ножот

20PCS CNBTR 20x40mm Сребро Универзална Нерѓосувачки Челик Осцилирачки Виде Ножот

DEN 1296.00
DEN 1728.48

Стока
Достапно.

Спецификација : Материјал : не ' рѓосувачки челик Големина : 100x20mm/3.94x0.79"(Lx W) заб ширина : 20mm/0.79" заврши длабочина : 40mm/1.57" Боја : Сребро Бренд име : CNBTR Тежина : 380g Функција : 1.Се користи за домаќинство декорација, главно за сечење дрво, пластика и мек метал 2.Се применуваат во огромен број на високо-квалитетни машини дома и во странство, како што Бош и Fein. 3.Направени од издржлив нерѓосувачки челик и траен перформанси 4.Многу разноврсна, погоден за повеќето од овие алатки се Безбедносни инструкции : 1.Жилети трајно затворени во една кертриџ или домување со помалку од 2mm на сечилото изложени. 2. На перки производ не користиме за луѓе под 18 години. 3. Објектот се користат само за индустриски сечење/гравирање, не се опасни член. Пакет Содржина : 20 x Осцилирачки Виде Ножот најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како да го потврди тоа е автентична содржина? A : Не е сосема CNBTR врежан на објектот во единствена MPN етикета на секој внатрешен пакет на услуги, што го потврди тој помина на квалитет и тоа е вистински објект се продава од нашата продавница. Ве молиме да го понуди да ни кога ви треба помош.

Детали

DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
Други
Бренд Име:
CNBTR
is_customized:
Yes
По завршувањето:
Други
Сечилото Тип:
Убодни Видов Ножеви
Сечилото Материјал:
Други
Број на Компјутери:
11-20 Компјутери
Големина:
other
Свеж

Избор на клиенти