.

.

New
144pcs Швајцарската Скролувајте Видов Ножеви За Сечење Метал Алатки 2/0,3/0,4/0,5/0,6/0,7/0 Jeweller SawBlades 130mm Должина на Рака, Занает Алатки

144pcs Швајцарската Скролувајте Видов Ножеви За Сечење Метал Алатки 2/0,3/0,4/0,5/0,6/0,7/0 Jeweller SawBlades 130mm Должина

DEN 979.00
DEN 1439.04

Стока
Достапно.


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$17.85 $беа 25,5
$59.40 $84.86
$28.69 $47.81
$10.50 $14
$40.25 $57.5
$45.49 $64.99
wy-приклучок-крај
dianxiaobao_1
dianxiaobao_2 144pcs Швајцарската Скролувајте Видов Ножеви За Сечење Метал Алатки 2/0,3/0,4/0,5/0,6/0,7/0 Jeweller Saw Blades 130mm Должина на Рака, Занает Алатки
Опис :
Пакет :
144pcs 130mm Скролувајте Видов Ножеви
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Детали

Надворешниот Дијаметар:
Големината НЕ 20, Големина НЕМА 30, Големина НЕ 40, Големина НЕ 50, Големина НЕ 60, Големина БЕЗ 70
Број на Компјутери:
101-200 Компјутери
Големина:
130mm length
По завршувањето:
Други
Употреба:
Дома, DIY
Сечилото Материјал:
Легиран челик
Сечилото Тип:
скролувајте видов ножеви
Број На Модел На:
1105
Бренд Име:
GOXAWEE
Име:
130mm Скролувајте Видов Ножеви
Тип:
прави заби
Должина:
130mm
Големина:
2/0,3/0,4/0,5/0,6/0,7/0
Пакет:
144pcs
користат за:
Метални работи
DIY Материјали:
Металугрија
тип 1:
Џеб Видов
Забите тип:
Фино заби
тип 2:
Рака Алатки
Свеж

Избор на клиенти