.

.

New
DIATOOL 2 парчиња 125MM Дијамант Топла Притисне Дијамант Superthin Турбо Ножеви за Тврд Материјал, Керамичка Плочка Гранит Сечење

DIATOOL 2 парчиња 125MM Дијамант Топла Притисне Дијамант Superthin Турбо Ножеви за Тврд Материјал, Керамичка Плочка Гранит Сечење

DEN 689.00
DEN 840.00

Стока
Достапно.


ПРЕДМЕТ : 2 парчиња 125mm Супер-Тенок дијамант турбо тревите
Спецификација : Кол 125mm/5"
Сегмент висина 10мм
Сегменти дебелина 1.5-1.6 mm
Род : 22.23 mm/7/8"
Примена : ефикасни во керамички/плочка, Гранит тврд материјал за сечење, чип-бесплатно
Функција : Топло притисне на ножот се обезбедат долг живот
Професионални qualtiy, многу брзо сечење
Влажни и Суви сечење, чип-бесплатно
================== Крајот ==================
Забелешка : Овие производи се означени со нашиот бренд. Ако не сакате нашиот бренд име, ве молиме да ни остават порака, ние би можеле да испратите производи без бренд.
Персонализација на услуга : Ако цел 20pcs ние би можеле да го обележите вашето бренд име на нашите производи

Детали

Бренд Име:
DIATOOL
DIY Материјали:
Облицовка
is_customized:
Yes
По завршувањето:
Други
Сечилото Материјал:
дијамант
Број На Модел На:
A025051022x2
Големина:
125MM
Свеж

Избор на клиенти