.

.

New
2 Парчиња A+ Квалитет 7 180mm 60Teeth TCT Кружни пили Ножеви За Дрво 180*1.8*25.4 мм*40T Дрво Видов Ножеви Понесе 25.4/20.0 mm

2 Парчиња A+ Квалитет 7 180mm 60Teeth TCT Кружни пили Ножеви За Дрво 180*1.8*25.4 мм*40T Дрво Видов Ножеви Понесе 25.4/20.0 mm

DEN 908.00
DEN 955.68

Стока
Достапно.


7" TCT Дрво Видов Ножеви
Заби : 40 или 60 Teeth (ве Молиме Изберете)
Надворешниот Дијаметар : 7" или 180mm
Innter Дијаметар : 25.4 mm (не конвертирате прстен) или 20mm (додади конвертирате прстен)
Забите Дебелина : 1.8 mm
Пакет : 1 парче парче кутија Производот Слика
Нашите Услуги

Детали

Надворешниот Дијаметар:
2 парчиња 180mmX40Teeth, 2 парчиња 180mmX60Teeth, 1Pc 40T 1Pc 60T
Дупка Со Дијаметар Од:
25.4 mm
DIY Материјали:
Дрво
По завршувањето:
Бела
Сечилото Материјал:
Карбид
Сечилото Тип:
Кружни Пили Ножеви
Број На Модел На:
7 или 180mm
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
2 компјутери
Големина:
180*1.8*25.4mm
Дебелина:
1.8 mm
Max. брзина:
7500rpm
Свеж

Избор на клиенти