.

.

New
4pc/многу 105mm 4дијамант виде ножот за сечење гранит,мермер сечење нож,моќ алатка додатоци.

4pc/многу 105mm 4дијамант виде ножот за сечење гранит,мермер сечење нож,моќ алатка додатоци.

DEN 886.08

Стока
Достапно.

Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. СУВА ИЛИ ВЛАЖНА СЕЧЕЊЕ
Специфична Големина : Outter дијаметар : 105mm,4" 4 инчен понесе големина : 22.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Детали

Број на Компјутери:
1 Компјутер
DIY Материјали:
Облицовка
Големина:
105x7x22.23mm
Бренд Име:
HKUQ
is_customized:
Yes
По завршувањето:
Други
Сечилото Материјал:
дијамант
Сечилото Тип:
Дијамант Ножеви
Број На Модел На:
дијамант виде ножот
Свеж

Избор на клиенти