.

.

New
190mm Sintered Дијамант Сегментирано Виде Ножот за Сечење Бетонски Ѕид

190mm Sintered Дијамант Сегментирано Виде Ножот за Сечење Бетонски Ѕид

DEN 3936.00

Стока
Достапно.

Со еден збор, тоа е добра идеја да се заштитат купувачите права
ВРАЌАЊЕ / ПОВРАТ
Ако продавачот не испраќање нарачаните производи во рамките на одредено време, тогаш freezed фондовите ќе се врати за вас (купувачот). Доколку нарачаните производи не се оштетени или загуба во текот на транспортот, вие (купувачот) ќе го истакнам во рок од 3 дена од вашата потврда. Покрај тоа, ве молиме забележете го купувачи ќе биде одговорен за сите дополнителни царински давачки, брокерски надоместоци, тарифи и такси во купувачите земјата. Бидејќи повеќето од нашите производи се потрошен материјал, ние обично не ја прифати враќа, освен ако ние испрати на погрешен производи.
Ние не можеше да гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската ефикасност во одделни земји. Тоа нема да наплаќаат никакви трансфер / банкарски провизии за вас (купувачот); и парите (купувачот) се платени ќе биде freezed од Aliexpress до вас (купувачот) се нарачаните производи.
Посебна Забелешка : Ако купувачи од Бразил, ве молиме да ги доставите вашите ДДВ / Даночен број (CNPJ или CPF); Ако купувачи од руската Федерација, ве молиме наведете вашето име и презиме; Ако купувачи од Германија или други земји на ЕУ, ќе е подобро да им обезбеди на вашите EORI број; во спротивно, нарачаните производи не може да бидат доставени до вас.
ПЛАЌАЊЕ
Нашиот препорачува начин на плаќање е "ЗАЧУВАМ", која го поддржува плаќање преку VISA, Master Card, Western Union, Маестро, Bank Transfer, QIWI Паричник, Web Money .

Детали

Надворешниот Дијаметар:
190mm
Број на Компјутери:
10 Компјутери
DIY Материјали:
Облицовка
is_customized:
Yes
По завршувањето:
Други
Сечилото Материјал:
дијамант
Сечилото Тип:
Дијамант Ножеви
Големина:
190mm
Број На Модел На:
DSSB020190
Тип:
Сегментирано Видов Ножеви
Методи за обработка на:
Sintered
Примена:
Намалување Бетонски Ѕид
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти