.

.

New
Нови 115 x 22,2 mm, Дијамант Сегмент Мелење Првенство Тркала Двоен Ред Мелница Диск за Бетон Гранит Камен Мермер

Нови 115 x 22,2 mm, Дијамант Сегмент Мелење Првенство Тркала Двоен Ред Мелница Диск за Бетон Гранит Камен Мермер

DEN 575.00
DEN 821.28

Стока
Достапно.


Клиентите Кои Bougt Овој Предмет Исто Така Се Купи :
Опис :
Погоден за употреба на мелење на мермер, плочки, малтер и камен. Дијамант Првенство 115x22,2 mm стандардна конкретни 2 реда на влакната за долготраен професионална употреба Двоен Ред Сегментирано Дијамант Првенство Тркала се дизајнирани за мелење конкретни и областа камен Brazed двоен ред сегменти за брзо и непречено мелење со 5mm сегмент висина користат мокри или суви Тоа може да се вклопат за Машина : Агол Мелница, конкретни мелница
Флексибилна Алатка, Флексибилни Живот
Flexsteel tools нуди различни рака и моќ алатки и стручни надворешна трговија сервис како извори на сите наши деловни партнери и потенцијалните странски клиенти во светот. Наша цел е да понудат добар квалитет на производи со многу повеќе конкурентна цена и најдобра услуга како професионална агенција. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат клиенти барања и извори на најсоодветен производи за нив .
Нашата Компанија Се Покаже

Детали

Сечилото Тип:
Дијамант Ножеви
Големина:
115 x 22,2 mm
Сечилото Материјал:
дијамант
По завршувањето:
Бела
Број на Компјутери:
1 Компјутер
Бренд Име:
flexsteel
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
I502
Употреба:
Дома, DIY
Големина:
115 x 22,2 mm( 4.5 )
парче:
1
Пакување:
Двоен блистер со gunpla логото
Вид:
конкретни 2 реда
DIY Материјали:
Облицовка
Свеж

Избор на клиенти