.

.

New
115X7X22.23-15.88 мм сечење toolscold притисне AG турбо дијамант виде ножот за плочки, керамика,гранит,мермер,тули и бетон

115X7X22.23-15.88 мм сечење toolscold притисне AG турбо дијамант виде ножот за плочки, керамика,гранит,мермер,тули и бетон

DEN 3248.64

Стока
Достапно.


Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ние исто така, обезбеди 12 месеци бесплатно одржување. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 4 дена откако вашата уплата е завршен. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Испорака на време
7.Долг живот и стабилни перформанси
2.5"
сегмент висина : 7mm
сегмент дебелина : 2. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.88 мм ладно-цедените турбо дијамант виде ножот за бетон,гранит,мермер,тули,плочки,керамички,и други градежни материјали
виде ножот за гранит
сечилото видов за керамика
резен алат
Надворешниот дијаметар : 115mm, 4. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.0 mm
создаден големина : 22.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Детали

Број на Компјутери:
1 Компјутер
DIY Материјали:
Облицовка
Бренд Име:
HKUQ
Големина:
115X7X22.23-15.88MM
is_customized:
Yes
По завршувањето:
Други
Сечилото Материјал:
дијамант
Сечилото Тип:
Дијамант Ножеви
Број На Модел На:
Профилирани дијамант виде ножот
Свеж

Избор на клиенти