.

.

New
114x12x22.23-15.88 мм ладно притиснете сегментирано дијамант виде ножот за тули, гранит,мермер и конкретни среден квалитет

114x12x22.23-15.88 мм ладно притиснете сегментирано дијамант виде ножот за тули, гранит,мермер и конкретни среден квалитет

DEN 2822.40

Стока
Достапно.

Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.

Детали

Број на Компјутери:
6 компјутери
По завршувањето:
Бела
DIY Материјали:
Облицовка
Бренд Име:
HKUQ
Големина:
114x12x22.23-15.88mm
is_customized:
Yes
Сечилото Материјал:
дијамант
Сечилото Тип:
Дијамант Ножеви
Број На Модел На:
турбо виде ножот
Свеж

Избор на клиенти