.

.

New
114x12x22.23-15.88 мм ладно притиснете сегментирано дијамант виде ножот за тули, гранит,мермер и конкретни премиум квалитет

114x12x22.23-15.88 мм ладно притиснете сегментирано дијамант виде ножот за тули, гранит,мермер и конкретни премиум квалитет

DEN 3663.36

Стока
Достапно.

Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12 месеци бесплатно одржување.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот .
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
сечење нож за мермер
кружни пили ножот за гранит
Дијамант виде ножот
Ладно притиснете
Остар
1. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.

Детали

Број на Компјутери:
6 компјутери
По завршувањето:
Бела
DIY Материјали:
Облицовка
Бренд Име:
HKUQ
Големина:
114x12x22.23-15.88mm
is_customized:
Yes
Сечилото Материјал:
дијамант
Сечилото Тип:
Дијамант Ножеви
Број На Модел На:
турбо виде ножот
Свеж

Избор на клиенти