.

.

New
115X7X22.23-15.88 мм ладно-цедените MG турбо дијамант виде ножот за плочки, керамика,гранит,мермер,тули и бетон

115X7X22.23-15.88 мм ладно-цедените MG турбо дијамант виде ножот за плочки, керамика,гранит,мермер,тули и бетон

DEN 3248.64

Стока
Достапно.

23 мм, 7/8"
адаптер : 15.
Применливи за сечење плочки,керамика,стакло,мермер,гранит,бетон и други камен материјали
Пакување :
Ние пакет на стока многу внимателно!
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена.Производство на сите видови на спецификации
5. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Ние исто така, обезбеди 12 месеци бесплатно одржување.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.5"
сегмент висина : 7mm
сегмент дебелина : 2. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.

Детали

Број на Компјутери:
1 Компјутер
DIY Материјали:
Облицовка
Бренд Име:
HKUQ
Големина:
115X7X22.23-15.88MM
is_customized:
Yes
По завршувањето:
Други
Сечилото Материјал:
дијамант
Сечилото Тип:
Дијамант Ножеви
Број На Модел На:
Профилирани дијамант виде ножот
Свеж

Избор на клиенти