.

.

New
9 x60teeth дрво TCT кружни виде ножот за сечење дрво

9 x60teeth дрво TCT кружни виде ножот за сечење дрво

DEN 735.84

Стока
Достапно.

MOQ : 10 КОМПЈУТЕРИ
7.Линија за производство : Германија Техника : Vollmer мелница машина,
Trumpf Ласерски машина за сечење
Gerliny совет заварување машина
4.Плаќање : Примерок цел : Western Union
Формално цел : T/T или L/C
8.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.65 Mn+FM35+Umicore сендвич лемење крило
3.Herotools е еден од водечките виде ножот производство во Кина
6.Време на испорака : Акции на производи одеднаш
Outter дијаметар : 9 инчен 230mm
Забите број : 60 заби
создаден големина : 1 инчен 25. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.

Детали

is_customized:
Yes
Големина:
9x60T
Сечилото Материјал:
Волфрам Карбид Челик
По завршувањето:
Други
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
9 X60T
Свеж

Избор на клиенти