.

.

New
клучни машина за сечење нож 60 заб за wenxing 100D 100E 100E1 100F 100G 101 алат двојно страна кружни пили нож Титаниум

клучни машина за сечење нож 60 заб за wenxing 100D 100E 100E1 100F 100G 101 алат двојно страна кружни пили нож Титаниум

DEN 1103.52

Стока
Достапно.


големина 60*7.3*12.7 мм
погоден за wenxing 100 D 100 E 100 E1 100 F 100 G 101

Детали

Големина:
60*7.3*12.7
Број на Компјутери:
1 Компјутер
Сечилото Тип:
Кружни Пили Ножеви
Број На Модел На:
KM053028
is_customized:
Yes
По завршувањето:
Други
DIY Материјали:
Металугрија
Бренд Име:
xcan
Сечилото Материјал:
Други
Свеж

Избор на клиенти