.

.

New
105x7x22.23-15.88 мм сечење алатки дијамант видов ладно притиснете AG турбо дијамант виде ножот за тули, гранит,мермер и бетон

105x7x22.23-15.88 мм сечење алатки дијамант видов ладно притиснете AG турбо дијамант виде ножот за тули, гранит,мермер и бетон

DEN 2592.00

Стока
Достапно.

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Прифати мала количина на налози
Ние ги доставуваме дијамант виде ножот : сегментирано,континуирано,турбо,турбо-бран,топло-гмечи,лемење,ласерски,мелење тркала,дијамант сегменти. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 4 дена откако вашата уплата е завршен.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Добро сечење резултат и висока ефикасност
3. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.Долг живот и стабилни перформанси
2.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот .

Детали

Број на Компјутери:
6 компјутери
По завршувањето:
Бела
DIY Материјали:
Облицовка
Бренд Име:
HKUQ
is_customized:
Yes
Сечилото Материјал:
дијамант
Сечилото Тип:
Дијамант Ножеви
Број На Модел На:
турбо виде ножот
Големина:
105x7x15.88mm
Свеж

Избор на клиенти