.

.

New
350x10x25.4-20mm слот дупки на празно ладно притиснете сегмент дијамант виде ножот за тули, гранит,мермер и бетон.

350x10x25.4-20mm слот дупки на празно ладно притиснете сегмент дијамант виде ножот за тули, гранит,мермер и бетон.

DEN 8640.00

Стока
Достапно.

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ние исто така, обезбеди 12 месеци бесплатно одржување.2 mm)
сегмент дебелина : 3. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот .Испорака на време
7.Добро сечење резултат и висока ефикасност
3.Нашата цена е конкурентна
4. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.2 mm)
создаден големина : 25. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 4 дена откако вашата уплата е завршен. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Детали

По завршувањето:
Бела
DIY Материјали:
Облицовка
Бренд Име:
HKUQ
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
5 компјутери
Сечилото Материјал:
дијамант
Сечилото Тип:
Дијамант Ножеви
Големина:
350x10x25.4-20mm
Број На Модел На:
турбо виде ножот
Свеж

Избор на клиенти