.

.

New
Транспарентен Акрилик Минијатурни Табела Saw Сечење Дрво Машина за Сечење Одбор DIY Мини Табела пили, Машини за Табела Пили 12V - 24v

Транспарентен Акрилик Минијатурни Табела Saw Сечење Дрво Машина за Сечење Одбор DIY Мини Табела пили, Машини за Табела Пили 12V

DEN 1993.00
DEN 2097.60

Стока
Достапно.


Транспарентен Акрилик Минијатурни Табела Saw Сечење Дрво Машина за Сечење Одбор DIY
Мини Табелата пили, Машини за Табела Пили 12 V - 24v
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име на производ : Транспарентна Акрилик Мини Табела Saw Напон : 12 V - 24v прилагодливи, различни напон брзина е различна Виде ножот : дијаметар 60mm, отворот 6mm Максимална сечење дебелина : 13 MM, во зависност од материјалот Големина на : 27 * 18 * 12 CM Тежина : 2.2 KG

Детали

Бренд Име:
ZJMZYM
Број На Модел На:
FC1091
Тип:
Кружни Пили
Употреба:
Дрво
Стил:
Хоризонталната
Производот:
FC1091
Име:
Транспарентен Акрилик Мини Табела Saw
Напон:
12V - 24v adjustable, different voltage speed is different
виде ножот:
дијаметар 60mm, отворот 6mm
Максимална сечење дебелина:
13MM, во зависност од материјалот
Големина:
27 * 18 * 12 CM
Тежина:
2.2KG
Свеж

Избор на клиенти