.

.

New
Висок Водоотпорен 7 TFT жичен Видео Врата Телефон Спогодба за Отклучување на Вратата Home Security Камера Ноќ Визија Визуелна Врата

Висок Водоотпорен 7 TFT жичен Видео Врата Телефон Спогодба за Отклучување на Вратата Home Security Камера Ноќ Визија Визуелна

DEN 4511.52

Стока
Достапно.

Завртки За Полнење.6 MM92 степени 7, надворешна единица со инфраред ноќ визија функција 8, внатрешна единица димензии : видете слики 9, отворено единица Димензии : види на слика 10, надворешна инсталација : Ѕид Производ Листа : 1,7-инчен колор LCD монитор затворен 2, надвор домаќин : Притиснете го појавување на критериумите 3, кабел : Притиснете Факултативна Стандард 4, префрлување напојување : Притиснете Факултативна Стандард 5, опис (англиски изборен) 6.
Висок Водоотпорен 7" TFT жичен Видео Врата Телефон Спогодба за Отклучување на Вратата Home Security Камера Ноќ Визија Визуелна Врата
7-инчен екран, говорникот и визуелни ефекти совршено, можете да уживате во високо-технолошки уживање во животот. 5, слика осветленост, боја, јачина на звук, звукот во слушалката може да се прилагоди. 3, електронска контрола за заклучување на функцијата. 2, hands-free спогодба функција. 1,7-инчен TFT LCD, без зрачење, ниска моќност, висока дефиниција widescreen слика. 4, следење на отворено функции.2 2, машина струја : помалку од 800m A 3, повик одложување време : 120 S ± 10% 4, следење, одложување време : 60-тите години ± 10% 5, камера сензор : 700 линии 6, Објектив : 3. Меѓународни квалитет, CE, на препораките на FCC за сертификација Карактеристики : Со надзор, спогодба, го отклучите, тон на избор, внатрешна спогодба, волумен, осветленост, боја на вредноста на функцијата. 6, анти-носат површински третман на алуминиумски панели и отворено одделение, камерата HD 700 линии, нема боја кодирање.

Детали

Бренд Име:
SYSD
Големина:
29*25.5*9CM
Водоотпорен:
Yes
Тип:
Спогодба Систем
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Технологија:
Дигитални
Камерата тип на Сензор:
CMOS
моќност:
DC15V/1200mA
Материјал:
Метал
Зона За Внесување:
Никој
Контрола На Пристап:
Индуктивни Картичка
Резолуција:
420TVLine
Samrt Дома Интерфејс:
No
Екранот Големина на Екранот(инчи):
7
Врата:
Yes
Сензор Големина(Инчен):
1/4
Одговарање На Режимот:
Hands-free
Метод На Конекција:
Жичен
IP Камера Интерфејс:
No
Комплет За Конфигурација:
Еден на еден видео doorphone
Инсталација:
Монтирање На Ѕид
Агол На Гледање (°):
92
Екран Тип:
боја
Број На Модел На:
SY815FC11
Камерата:
CMOS
моќност:
110V-220V
Свеж

Избор на клиенти