.

.

New
DIYSECUR 7inch Видео Врата Телефон LED Ноќ Визија RFID Отклучување Home Security Спогодба Систем 1-Камера 6-Monitor

DIYSECUR 7inch Видео Врата Телефон LED Ноќ Визија RFID Отклучување Home Security Спогодба Систем 1-Камера 6-Monitor

DEN 21866.00
DEN 26666.40

Стока
Достапно.

Тоа може да биде инсталиран каде што сакате. 7" колор TFT LCD екран, без зрачење, ниска потрошувачка на енергија, висока дефиниција и со притиснете копче за контрола.
Детали покажува :
7" колор TFT LCD екранот и LED ноќ визија отворено камера без зрачење, ниска потрошувачка на енергија, висока дефиниција и со притиснете копче за контрола.5 W; Работен : 8 W Адаптер Текст AC100~ 240 V, 50/60 Hz Адаптер за Излез 15 V DC Работна Температура -40°c~+70°c Режим на Температура -20°c~+60°c Инсталација Ѕид монтирани/лифт, на маса Големина 230(L)*150(W)*27(H)mm Materail Алуминиум и ABS Нето Тежина 556g
Пакување листа :
. Повеќе детали се прикажани како се следат. Волумен, осветленоста и контрастот се прилагодливи. 36 различни видови на мелодии за вашиот избор.
Карактеристики :
Алуминиум легура панел на затворен монитор, модерен и луксузен. Со алуминиумска легура школка на отворено одделение, водоотпорен, антиоксиданс и трајни производи за употреба.
На back-висат дизајн, исто така, е една од предностите, со кои се следи бидат инсталирани повеќе лесно и удобен.
Електрични заклучување и затворен Отклучите, направи куќа побезбедно
Оваа врата го телефонот може да работи со 12 V електрична брава, па можете да се поврзете на електрични заклучување на овој систем.
Вратата Телефон Врата 7inch Lcd Видео RFID Читач LED Камерата Од Почетниот Внесете Спогодба
7" Боја на Раце Слободни жичен Видео Doorphone
Описи : wired систем за безбедност на производот гледате сега е најновата популарна, fashional, goodlooking и удобен вратата телефон комплет со 1-камера и 6-монитор, која има голем екран и дава убава визија и безбедно чувство со многу едноставна инсталација и користење.
На funtions главно вклучуваат hands-free монитор, дво-насочно спогодба, high-definition видливост, заклучување на контрола, инфрацрвена ноќ-визија отворено станица, ID отклучување, прилагодлив спогодба јачина на звук и екран во боја на производот.

Детали

Големина:
230 x 150 x 27mm
Број На Модел На:
V80-ID16
Бренд Име:
DIYSECUR
Samrt Дома Интерфејс:
No
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Контрола На Пристап:
Индуктивни Картичка
Екранот Големина на Екранот(инчи):
7
Сензор Големина(Инчен):
1/4
Комплет За Конфигурација:
Еден до Шест Видео Doorphone
Одговарање На Режимот:
Hands-free
IP Камера Интерфејс:
No
Технологија:
Дигитални
Материјал:
Метал
Зона За Внесување:
Никој
Тип:
Спогодба Систем
Камерата тип на Сензор:
CMOS
Агол На Гледање (°):
90
Врата:
Yes
моќност:
110V - 240V AC
Инсталација:
Монтирање На Ѕид
Метод На Конекција:
Жичен
Екран Тип:
боја
Водоотпорен:
Yes
моќност:
DC 110V-240V
Камерата:
Бои
Резолуција:
700TVLine
Свеж

Избор на клиенти