.

.

New
Домашно Видео Врата Телефон Rfid Картички 12 Копчиња Видео Спогодба 7 Колор Монитор Вратата Бел Со Заклучување На Вратата На Камери За Видео Повик

Домашно Видео Врата Телефон Rfid Картички 12 Копчиња Видео Спогодба 7 Колор Монитор Вратата Бел Со Заклучување На Вратата На

DEN 37838.00
DEN 42042.72

Стока
Достапно.

00 исклучување на нарачки над НАС $699 Добиете $80. Тоа е вашиот совршен избор за употреба во вили со 700 линии CCD камера, која може да се постигне мониторинг, двоен начин спогодба и отклучување.0 mm Сертификат : CE(EMC . секое копче може да работи со максимум 4 затворен следи заедно! Поддршка две отворено единици работи со повеќе затворен следи заедно Отворено големина на единица : 331mm*128mm*48mm Надворешна единица insallation големина : 310mm*117mm*35mm
Таа поддржува максимум 12 монитори. Меѓусебен дијалог е достапен помеѓу затворен следење и внатрешна монитор.6 W Времето доказ, оксидација доказ, трајни Алуминиум легура преден панел, поддршка! Поддршка 2/3/4/5/6/8/10/12 копчиња отворено единици. ви благодариме!
Контрола на пристап напојување : (добар за сите видови на видео врата телефони од нашите factrory/продавница)
Ова е 110 V-240 V Контрола на Пристап за Напојување, тој е направен од висок квалитет на електронски компоненти и напредни меѓународни технологијата, тоа има анти-мешање способност, да обезбеди многу стабилен и сигурен излез во различни. Сите видео врата телефон спогодба и делови доаѓаат од нашата фабрика!
Шопинг на попуст : купувачот чии наредби за плаќање totoally стигне до следните податоци во рок од три месеци , ќе уживаат во шопинг повластен од нас!
Ќе добиете $20. Отворено камерата поддржува RFID пристап функција. Инсталации барања :
30 м : RVV4 (4 полирање) x 0. TEE), ROHS,FCC Високата цена перформанси, Нарачана само за вас! Видео врата телефон - нека вашиот живот повеќе побезбедно и поудобно! Краток опис затворен следи : (Обезбеди бела боја и црна боја за да изберете) Функција : Видео спогодба/monitor надвор/далечинско отклучување на вратата се заклучува, итн се Прикаже : Боја 7 инчен TFT LCD (16 : 9 екран) Со микро-технологија на обработка, авто-далечински управувач, одлични перформанси и висока сигурност TFT екран во боја со ниска потрошувачка на енергија, без зрачење и висока дефиниција Hands-free меѓусебен дијалог меѓусебен дијалог е достапен помеѓу внатрешна и надворешна единица.

Детали

Тип:
Спогодба Систем
Бренд Име:
SUNFLOWERVDP
Број На Модел На:
SF530L-V7OHB-12V12
Сензор Големина(Инчен):
1/3
Врата:
Yes
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Големина:
331mm*128mm*48mm
Агол На Гледање (°):
100
Контрола На Пристап:
Индуктивни Картичка
Екранот Големина на Екранот(инчи):
7
моќност:
100V-240V НАС/AU/ЕВРА/CA 2-пински приклучок,/велика БРИТАНИЈА 3-пински Приклучок
Инсталација:
Монтирање На Ѕид
Одговарање На Режимот:
Hands-free
Метод На Конекција:
Жичен
IP Камера Интерфејс:
No
Технологија:
Дигитални
Екран Тип:
боја
Камерата тип на Сензор:
ccd
Водоотпорен:
Yes
Samrt Дома Интерфејс:
Yes
Материјал:
Алуминиумски панели, водоотпорна отворено одделение
Зона За Внесување:
Никој
моќност:
100V-240V
Камерата:
боја
Комплет За Конфигурација:
За 12 Апартмани
Резолуција:
700TVLine
Големина на Екран:
TFT-lcd екран во боја од 7 инчи
Затворен монитор во боја:
Бела и Црна боја за да изберете
Отворено камера:
Водоотпорна 12 копчиња
Rfid контрола на пристап функција:
Поддршка
infared ноќ визија:
Поддршка infared ноќ визија
Леќи На Камерата:
1/3 CCD леќа
Електрични Штрајк Кодот:
Вклучени во колет
Сертификат:
CE, RoHS, FCC
Важат за:
12 Различни Апартмани
Гаранција:
5 години гаранција на деловите и работната
Свеж

Избор на клиенти