.

.

New
Yobang Безбедност freeship 7`LCD вратата Видео спогодба систем за видео врата телефон Камера Надзор Систем лична карта контрола на пристап

Yobang Безбедност freeship 7`LCD вратата Видео спогодба систем за видео врата телефон Камера Надзор Систем лична карта контрола

DEN 6536.00
DEN 7104.00

Стока
Достапно.

(3) Притиснете го копчето за повикување, а потоа затворен монитор ќе се слушне тонови на ѕвонење и го покажува сликата. Без зрачење, ниска потрошувачка на енергија, висока дефиниција 7 инчи слики во боја.
започнете со 7 инчен видео врата телефон со RFID Keyfobs.
>>>вовед :
1 . (6) Внатрешна следи под режимот на чекање, притиснете го следи копчето за да проверите дали следење на клучните работи нормално. (9) Вие можете безбедно да се користи производот по помина прифаќање споменати погоре. (7) За повеќе од 2 затворен монитори, притиснете го спогодба копчето од првиот затворен монитор, секој затворен следи покажува син екран,притиснете на спогодба копчето од втор затворен монитор за разговор. Алуминиум легура панел на внатрешна единица, модерен и луксузен. (4) Прилагодување на осветленоста/ chroma/ јачина на звук/ оптимална talkback локација (ex-фабрика тест). Со функцијата отклучување(ве Молиме додадете контрола на пристап моќ за исклучете го отклучите) 7 .поддршка max до 200pcs RFID keyfobs >>>Операција Настава : (1) се Поврзете кабел и електрично заклучување според Прирачник за Корисникот, проверете дали жици errorless и потоа продолжи кон следниот чекор.
>>>Спецификација : Отворено Камера Моќност : AC 100-240 V 50/60 Hz излез : 15 V DC/2 A Камера CMOS : 420 TVL LED : 6 Pcs потрошувачка на Енергија во Режим на : 2 W; отклучите : 12w Валидна растојание : 80m(6*0. Без зрачење, ниска потрошувачка на енергија и висока дефиниција.

Детали

Големина:
7inch
Samrt Дома Интерфејс:
No
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Екранот Големина на Екранот(инчи):
7
Сензор Големина(Инчен):
1/4
Бренд Име:
Yobang Безбедност
Одговарање На Режимот:
Hands-free
IP Камера Интерфејс:
No
Технологија:
Дигитални
Зона За Внесување:
Никој
Комплет За Конфигурација:
Од еден до Два видео doorphone
Тип:
Спогодба Систем
Камерата тип на Сензор:
CMOS
Агол На Гледање (°):
92
Број На Модел На:
816FGID12
моќност:
110V-240V
боја:
Бела
Врата:
Yes
Инсталација:
Монтирање На Ѕид
Метод На Конекција:
Жичен
Екран Тип:
боја
Водоотпорен:
Yes
Резолуција:
> 420 TV Линија
моќност:
240v
Камерата:
боја
Контрола На Пристап:
Yes
Свеж

Избор на клиенти