.

.

New
7 Видео Врата Систем за Видео Врата Телефон Спогодба Колекции Лозинка тастатурата, СМАРТ Картичка +Електрично Штрајк Заклучување , Жичен/Безжична

7 Видео Врата Систем за Видео Врата Телефон Спогодба Колекции Лозинка тастатурата, СМАРТ Картичка +Електрично Штрајк Заклучување

DEN 8922.24

Стока
Достапно.


Овој систем за поддршка 2000 лични карти се отклучи,2000 лозинки го отклучите,10 далечински контроли отклучите. RFID и Лозинка тип: Поддршка 2000 лични карти се отклучи,2000 лозинки го отклучите,10 далечински контроли отклучите . Овие трошоци се на купувачот одговорност. Затворен следи со монитор,спогодба,го отклучите,hands-free и Не се наруши функцијата.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Некои користите инфраред светла, може да се гледаат само црно/бела слика во текот на ноќта(Не е јасна слика), од кои некои се користи бела светлина, led, светлата ќе се вклучи откако некој ќе го притиснете копчето за повик дури и во текот на денот(не хуманизирано).) Допир : Да Wifi : Да Напојување : DC15 V1. Со оваа функција, не треба да одат од врата на врата за да го отклучите за вашите гости, вие само треба да притиснете на копчето за отклучување на монитор.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3.
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Доаѓаат со напојување & терминал жица,корисникот може да го инсталирате самите.
Купувачи-Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Отворено одделение вградува во интелигентни IR сензорот и 6 led светла , IR сензор може да се контролира led диоди според интензитет на осветлување. Внатрешна монитор може поддршка за да се поврзете 8 мобилен телефон СТАН корисник,Поддршка на IPHONE/Андроид систем мобилен телефон , тогаш мобилен телефон може да ја видите и да го отклучите. Затворен монитор може да се поврзете на безжичната wifi рутер.Широко се користи во вили, станови, куќи, хотели, канцеларии, во јавните згради и така натаму. Затворен монитор може да се слика со рачно или автоматски,max поддршка 64 G ТФ-картичка. Кога затворен следи поврзан со вашиот безжичен wifi рутер,можете да се поврзете на мобилен телефон да затворен монитор,тогаш мобилен телефон, исто така, може да снимате видео или отворете ја вратата итн.

Детали

Тип:
Спогодба Систем
Сензор Големина(Инчен):
1/3
Број На Модел На:
705WMJSENO11
Агол На Гледање (°):
92
Врата:
Yes
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Контрола На Пристап:
лозинка
Комплет За Конфигурација:
Еден на еден видео doorphone
Екранот Големина на Екранот(инчи):
7
Бренд Име:
AMOCAM
Инсталација:
Монтирање На Ѕид
Одговарање На Режимот:
Hands-free
Метод На Конекција:
Жичен
IP Камера Интерфејс:
No
моќност:
15v
Технологија:
Дигитални
Екран Тип:
боја
Камерата тип на Сензор:
ccd
Водоотпорен:
Yes
Samrt Дома Интерфејс:
Yes
Зона За Внесување:
Никој
Резолуција:
> 420 TV Линија
Камерата:
боја
моќност:
15v
Тип:
ID Keyfobs Контрола на Пристап
Име:
Видео врата телефон / врата / спогодба
Работни натпревар:
1 внатрешна следи + 1 отворено камера
Големина на Екран:
Колор TFT-lcd екран од 7 инчи
Внатрешен мониторинг:
Hands-free, говор, следење,спогодба,видео,го отклучите
Отворено камера:
IR,Боја,Водоотпорна,Поддршка infared ноќ визија
Отклучите:
Лична Карта+ Излез+ Лозинка+Монитор+СТАН
Затворен Следи функцијата:
Земете фото auto,посетител евиденција
Камерата Резолуција:
1000TVL
smart app:
СТАН Max поддршка 8 Корисник
Свеж

Избор на клиенти