.

.

New
Yobang Безбедност домашно Видео Врата Телефон Doorphones 7Inch Боја Следи Видео Спогодба Систем Rfid Видео Врата За 6 Апартмани

Yobang Безбедност домашно Видео Врата Телефон Doorphones 7Inch Боја Следи Видео Спогодба Систем Rfid Видео Врата За 6 Апартмани

DEN 20667.00
DEN 22464.00

Стока
Достапно.

700 TVL CMOS IR ноќ визија висока резолуција вратата следење на камера, лесно да го инсталирате,жичана конекција стабилност за домашни системи за безбедност.Видео поддршка спогодба 12 набљудувачите на безбедност и надзор опрема за Поддршка на RFID Функција, тоа може да се отвори за заклучување од страна на СМАРТ Картичка или RFID Keyfobs. Мода и убав дизајн,кој исто така може да се користи за декорација на вашиот дом по дом. 16 различни видови на вратата ѕвона chimes.
16-хорда мелодија прстен за опција.
Тежина : 0.
Функција :
На TFT 7 инчен дигитални боја LCD екран за следење.
Оваа 2-начин на комуникација е ефтин и ефективен начин да се зборува со странец на вратата, без всушност да отворање на вратата.
Случај : Алуминиумски материјал, водоотпорна.
Агол на гледање : (U/D/L/R, диплома) : 60/35/70/70.
6 Стан Жичен Видео Врата Телефон Спогодба Систем 7"Инчен Монитор IR Камера за Видео Спогодба Door Phone Вратата за Полнење
1 камера и 6pcs LCD боја следење, поддржување 1 зграда која има 6 домаќинства. Може да се користи во апартмани, вили, хотели, канцеларии, во јавните згради.46 Kg
Отворено камера :
Камерата резолуција : 700 Lines.
Висока-резолуција ноќ визија, набљудување, јавување, зборување, отклучување, далечинска контрола.
Затворен Следи :
Дисплеј : 7 инчен TFT LCD екран (16 : 9 dispaly).
Димензија : Димензии : 24 х 15 х 2.
Резолуција : 800 X 480.
Текст : AC 100-240 V 50 Hz-60 Hz.6 cm (L x W x H).
Камера : 1/3 Боја CMOS Камера.

Детали

боја:
Црна
Samrt Дома Интерфејс:
No
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Екранот Големина на Екранот(инчи):
7
Сензор Големина(Инчен):
1/4
Бренд Име:
Yobang Безбедност
моќност:
110V-240V
Комплет За Конфигурација:
Еден до Шест Видео Doorphone
Одговарање На Режимот:
Hands-free
IP Камера Интерфејс:
No
Технологија:
Дигитални
Зона За Внесување:
Никој
Тип:
Спогодба Систем
Камерата тип на Сензор:
CMOS
Агол На Гледање (°):
92
Врата:
Yes
Број На Модел На:
V70D25301V6
Инсталација:
Монтирање На Ѕид
Метод На Конекција:
Жичен
Екран Тип:
боја
Водоотпорен:
Yes
Материјал:
ABS
Големина:
7 inch
моќност:
240v
Резолуција:
700TVL
Камерата:
боја
Контрола На Пристап:
Yes
Свеж

Избор на клиенти