.

.

New
секс производ Девојки Возрасни Секс Играчки пенисот feeler Вибратор Клиторисот Оргазам Gspot дилдо жените Vibrating Massager Stimulators Скок Јајце

секс производ Девојки Возрасни Секс Играчки пенисот feeler Вибратор Клиторисот Оргазам Gspot дилдо жените Vibrating Massager

DEN 239.52

Стока
Достапно.

38 /парче $3.39 /парче $2.14 /парче $1. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, преку Порака и ние ќе се потрудиме да го реши тоа .
Нашите Работното Време се како што е подолу (GMT+8) : 9 : 00СУМ 6 : 00 PM (понеделник до петок) вклучуваат празник ве Молиме да ни овозможи барем 24 часа за да одговорите вие кога сте во канцеларија, ви благодариме!
.96 /парче $3.
Некои слика блокирани од страна на aliexpress политика,ако сакате да се види вистинската слика ,ве молиме контактирајте со нас.49 /парче $1. (Тоа е невозможно да се недостаток на евалуација). Бидејќи e Bay смета НЕУТРАЛЕН повратни информации како НЕГАТИВЕН фидбек во природата.
Ако сакате целосно следење(трага сите route),ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail","e Packet" или друг превозник.66 /парче $2. Стр закуп остави позитивни повратни информации и 5 бодови НСД.66 /парче $3.
За Време на испорака е 30-60 дена,ве молиме да не се отвори спор во рок од 60 дена,доколку не сте примиле во Проценето време,ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе го реши со вас.11 /парче $2. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 Сет x Скок Јајце Вибратор Куршум Вибратор Клиторичен G Место Stimulators
Answer : ___________________________ Note :
Сите стоки што ќе изјават силикони Играчки или гумена Цевка ,Нема секс збор за пакет.59 /парче
100% сосема нов и висок квалитет
Боја : ramdom
Длабоко релаксирачка масажа
Најсилниот вибрации на располагање
Уникатен Здраво вртежен момент на моторот
Моќност : 1 Pcs AAA батерија (Не се вклучени)
Големина : Како на сликата покажува
Количина : 1 Сет
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Детали

Тип На Објект:
Vibrators
Големина:
Bullet egg
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C
Бренд Име:
Candiway
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
Жените Vibrating
Материјал:
Латекс
Тип:
куршум
Материјал:
Желе
A:
петел Вибратор
B:
Голема Glans
C:
магично стапче
Свеж

Избор на клиенти