.

.

New
Прилично љубовта 3 функција фан врти ротации силикони пенисот вибратор клиторисот massager четка rechargable секс играчки

Прилично љубовта 3 функција фан врти ротации силикони пенисот вибратор клиторисот massager четка rechargable секс играчки

DEN 706.00
DEN 840.00

Стока
Достапно.


Прилично љубовта 7 функција силикони двојно Моќни дилдо зајакот G место вибратор лажни пенисот клиторисот massager секс играчки за жени
1.Големина : 25*70mm како подолу на сликата
2.Материјал : Силикон
3.Вибрации : 3 функција ротации 4.Батерија : rechargable 5.Пакет : боја кутија
Ние обично брод нарачки во рок од 72 часа, кога плаќањето е потврдена и осигурете се дека пакетот без никакви слики и зборови за секс.Ви благодариме


Детали

Тип На Објект:
Vibrators
Големина:
25*70mm
Тип:
Стапче
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
014409
Материјал:
Силикони
Непристојни Слика:
No
Свеж

Избор на клиенти