.

.

New
Новиот Циклон Орален Лижење Vibrating Јазик Секс Играчки За Жени,Женски Пол Производи Брадавица Клиторичен Stimulator Клиторис Морон Вибратор

Новиот Циклон Орален Лижење Vibrating Јазик Секс Играчки За Жени,Женски Пол Производи Брадавица Клиторичен Stimulator Клиторис

DEN 1232.00
DEN 1759.68

Стока
Достапно.

Или понуда за наплата (не вклучуваат товар) откако ќе го прими неговиот објект. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек.
12 месеци гаранција. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.Новиот Циклон Орален Лижење Vibrating Јазик Секс Играчки За Жени,Женски Пол Производи Брадавица Клиторичен Stimulator Клиторис Морон Вибратор
Детали Опис :
Материјал : ABS+силикони
Големина на : 160*45mm
Напојување : usb полнење
Карактеристики : 12-фреквенција вибрира, 12-фреквенција цицање
Функција : магијата јазик цицање, брадавица клиторисот stimulator blowjob уред
Боја : црна/виолетова/розова (изборен)
Забелешка : поради мерни методи и мерни инструменти се различни, па таму ќе биде имаат малку отстапување, не квалитет проблем или да се воведе разлики. Ве молиме контактирајте ја нашата по услуга на персоналот пред да ја вратите.
ЦАРИНА &ДОЛЖНОСТ
За да се осигура ќе добиете по нула или минимална данок, ние би можеле да се декларираат како "играчки/дар" со ниска вредност Можеби цел ќе сносите дополнителни увозни давачки. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Не се отвори спорот без комуникација.

Детали

боја:
Виолетова x Со Кутија, Црвениот х Со Кутија, Црна x Со Кутија
Тип На Објект:
Vibrators
Големина:
160*45mm
Бренд Име:
SEXSHARE
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
Вибрации за Жени
Материјал:
Силикони
Непристојни Слика:
No
Тип На Објект:
Vibrators
Вид:
Нови Машини за Секс
Објектот:
вибратор за клиторисот
Стил:
клиторичен вибратор брадавица stimulators
Тип:
брадавица stimulator клиторисот морон
Употреба:
Vibrators за моќни жени
Пакет:
Доверливи испорака
моќност:
USB полнење
Свеж

Избор на клиенти