.

.

New
MQFORU Љубов Секс Играчки за Жени, Г-точката Вибратор Massager Водоотпорен Силикони 30 Брзина на Вибрации Stimulator Пенисот Adlut Производи

MQFORU Љубов Секс Играчки за Жени, Г-точката Вибратор Massager Водоотпорен Силикони 30 Брзина на Вибрации Stimulator Пенисот

DEN 384.00
DEN 547.68

Стока
Достапно.


Материјал : Силикон/ABS Powered by : 2*AAA батерии(не се вклучуваат) Големина : 200*35mm Безбедно материјал без мирис 30 брзина на вибрации Водоотпорен и лесно да се чисти Моќен мотор Тивка работа CE сертификација
Answer : ___________________________ Note : Ние сме посветени на заштита на вашата приватност. Не било чувствителни зборовите прикажани на пакувањето.

Детали

Тип На Објект:
Vibrators
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C,CE
Број На Модел На:
XYJ - A57013
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
MQFORU
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
G-Точката
Големина:
35mm*200mm
Свеж

Избор на клиенти