.

.

New
IKOKY USB Полнење AV Род Vibrators Секс Играчки За Жените Женскиот Клиторис Стимулација Vibrating Стап Магично Стапче Massager Multispeed

IKOKY USB Полнење AV Род Vibrators Секс Играчки За Жените Женскиот Клиторис Стимулација Vibrating Стап Магично Стапче Massager

DEN 441.00
DEN 544.32

Стока
Достапно.

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,
ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно
можно со одговор. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Стандардно име на пакетот "Телефон Случај"(било кои други услови, ве молиме испратете ни порака), и со нашите дискретна пакување што може да се продавница во доверба, единствениот човек кој знае што е внатре во пакет е со вас!
Пакет се Вклучени : 1 x Вибратор 1 x Полнење Кабел
1. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да контактирате со нас
веднаш ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Детали

боја:
бела, виолетова
Тип На Објект:
Vibrators
Бренд Име:
IKOKY
Број На Модел На:
13556
Големина:
Clitoris Massage
Тип:
Стапче
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
ABS
Непристојни Слика:
No
Свеж

Избор на клиенти